Strona główna

 

 

PODATKU DLA PSONI KOŁO W HRUBIESZOWIE

Każdy z państwa może wspomóc naszą działalność!
Przekazując 1% swojego podatku na:
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Hrubieszowie, ul. Górna 17.

Wpisując numer
KRS 0000162757 do swojej deklaracji podatkowej.
       Mając takie informacje Urząd Skarbowy przekaże wnioskowaną kwotę podatku na konto naszego Stowarzyszenia.

                                                                                                                       Dziękujemy!!

 

                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

Aktualności, strona 24 z 32

Świętujemy kolejny Dzień Terapeuty!

Utworzono: 05.11.2018

„Kto raz terapii poznał moc, nie będzie trwonić słów”. I tak zrobiliśmy w dniu 19 października 2018 roku w naszym krótkim programie artystycznym, gdzie dziękowaliśmy wszystkim pracownikom WTZ na czele z panią Kierownik za całoroczny trud ich pracy terapeutycznej. Ubierając ich żartobliwie w szaty antyczne chcieliśmy docenić ich poświęcenie i pomoc w każdej sprawie i każdym problemie, z którymi się do nich codziennie zwracamy.

Śpiewająco dla Niepodległej

Utworzono: 09.10.2018

Dzień później, 27 września 2018 roku tradycyjnie już uczestniczyliśmy w IV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego w Dołhobyczowie „W jesiennym nastroju” pod hasłem: „Historia Polski w pieśni patriotycznej”. Zaprezentowały się tam zespoły muzyczne z WTZ w Oszczowie, ŚDS w Modryniu i Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie, duet z naszego warsztatu oraz soliści z wymienionych placówek. Poziom wykonania piosenek patriotycznych był bardzo wysoki i jury miało twardy orzech do zgryzienia z rozstrzygnięciem konkursu.

Z wizytą w Nasutowie

Utworzono: 05.10.2018

Jednodniowa wycieczka uczestników i kadry WTZ w Hrubieszowie do miejscowości Nasutów w gminie Niemce koło Lublina pozwoliła wszystkim poznać kolejną atrakcję turystyczną naszego regionu. W dniu 26 września 2018 roku gościliśmy w imponującym swoim budowlanym rozmachem Domu Nasutów.

Sukcesy uczestników WTZ na XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych.

Utworzono: 22.06.2018

W dniach 09 -12.06.2018 r. w Katowicach, Chorzowie i Mikołowie odbyły się XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Zawodnicy ze wszystkich województw rywalizowali o medale w 11 dyscyplinach sportowych. Wśród reprezentacji województwa lubelskiego znalazła się trójka uczestników WTZ Hrubieszów. Zawodnicy startowali w tenisie stołowym zajmując miejsca na medalowych pozycjach:

III Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych „Smakuj Sukces” w Chełmie.

Utworzono: 21.06.2018

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie poraz kolejny uczestniczyli w III Wojewódzkich Mistrzostwach w Tenisie Stołowym w Chełmie, które odbyły się 17.05.2018 r.

Rzeszowskie klimaty

Utworzono: 12.06.2018

W tym roku na przełomie wiosny i lata postanowiliśmy odwiedzić i poznać stolicę województwa podkarpackiego – Rzeszów. Dzień wycieczki przypadł na 29 maja – pogoda od początku dopisywała, podobnie zapał i humory uczestników wyjazdu. W towarzystwie wygadanej i sympatycznej przewodniczki obeszliśmy rynek i boczne uliczki z zabytkową i pełną dostojeństwa architekturą.

Dzień Matki w WTZ

Utworzono: 25.05.2018

Dzień Matki jest szczególnym świętem dla kobiet w każdym wieku. Szacunek i pamięć o każdej matce jest wyrazem miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie dziecka. O matkach nie zapomnieli uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie.

 

Uliczny bieg „CUKROWNIKA” w Werbkowicach

Utworzono: 11.05.2018

W Niedzielę 29.04.2018r. czwórka uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie wzięła udział w biegu „Cukrownika”, który cieszył się ogromną popularnością.

5 MAJA DZIEŃ GODNOŚCI OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ i DZIEŃ WALKI Z DYSKRYMINACJĄ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Utworzono: 07.05.2018

5 maja to święto wszystkich Osób z Niepełnosprawnościami. To dzień podkreślający równe prawa każdego człowieka i zakaz dyskryminacji osób z niepełnosprawnościami. To także – od 1999 roku – Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną.

List otwarty Prezeski Moniki Zimy-Parjaszewskiej i innych osób do min. Elżbiety Rafalskiej

Utworzono: 27.04.2018

http://psoni.org.pl/stanowisko-prezeski-moniki-zimy-parjaszewskiej-wyrazone-w-liscie-do-min-elzbiety-rafalskiej/