Strona główna

 

 

 

PODATKU DLA PSONI KOŁO W HRUBIESZOWIE

Każdy z państwa może wspomóc naszą działalność!
Przekazując 1% swojego podatku na:
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Hrubieszowie, ul. Górna 17.

Wpisując numer
KRS 0000162757 do swojej deklaracji podatkowej.
       Mając takie informacje Urząd Skarbowy przekaże wnioskowaną kwotę podatku na konto naszego Stowarzyszenia.

                                                                                                                       Dziękujemy!!


                                                                                                                                                                                                                            

 

Aktualności, strona 4 z 27

Do ogrodu po zdrowie - jaki wpływ ma na nas praca przy roślinach?

Utworzono: 22.04.2021

Własne warzywa, owoce, miejsce do relaksu to nie jedyne zalety posiadania własnego ogrodu. Praca wśród roślin korzystnie wpływa także na nasze zdrowie.

ĆWICZENIA NA RÓWNOWAGĘ CIAŁA

Utworzono: 22.04.2021

Dziś prezentuję Wam kilka ćwiczeń równoważnych, wpływają one doskonale na poprawę koordynacji ruchowej i statykę ciała. Zadaniem, tych ćwiczeń jest polepszenie automatycznych reakcji organizmu, które odpowiadają właśnie za utrzymanie równowagi.

Edukacja kulturalna w dobie pracy zdalnej czyli e-muzea jako ciekawy sposób na spędzenie czasu w domu. Zamki i pałace wirtualnie

Utworzono: 23.04.2021

Za daleko do Krakowa? Nie po drodze do Łańcuta? Zbyt tłoczno, by jechać do Warszawy? A gdyby tak każde z tych miejsc móc odwiedzić niezależnie od odległości, wczesnym rankiem albo późnym wieczorem? W każdym z nich znajduje się znane muzeum, które ... zostało zamknięte.

Praca zdalna pracownia poligraficzna - Wirtualny spacer po muzeach

Utworzono: 22.04.2021

Chcielibyście wybrać się do muzeum, ale w obecnej chwili nie macie takiej możliwości? Współczesna technika wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Sporo muzeum w naszym kraju oferuje wirtualne spacery, dzięki czemu możemy je zwiedzić nie wychodząc z domu!

Ćwiczenie nazw drzew i krzewow ozdobnych - praca zdalna pracownia ogrodniczo - kwiatowa

Utworzono: 21.04.2021

Dzisiaj zapraszam na dalszy ciąg ćwiczenia przypominającego nazwy drzew i krzewów ozdobnych, które rosną w naszym warsztatowym ogródku.

TRENING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU CZ. 2

Utworzono: 21.04.2021

Mam nadzieję, że wczorajszy trening nie okazał się zbyt problematyczny i dziś pełni energii wykonacie część dalszą. Będzie ona nieco trudniejsza, więc kto nie czuje się na siłach niech po prostu powtórzy część 1 treningu, ale warto spróbować wykonując zmniejszoną liczbę powtórzeń. Wczoraj na pierwszym planie było drzewo, dziś szukamy ławki, bądź czegoś  podobnego. Na rozgrzewkę proponuję dwa pierwsze ćwiczenia z dnia poprzedniego.

Rola posiłków w ciągu dnia cz.2 - dziś pod lupę bierzemy ŚNIADANIE

Utworzono: 21.04.2021

Rozpoczynając dzień od śniadania dostarczamy  organizmowi energię niezbędną do efektywnego rozpoczęcia dnia. Najlepiej, aby śniadanie stanowiło 25-30 proc. energii całodziennej diety (np. 3 łyżki płatków owsianych z orzechami i mlekiem oraz kanapka z wędliną i sałatką z pomidorów i ogórków z sosem winegret).

Znaczenie emotikon cz.II

Utworzono: 21.04.2021

 Choć mogłoby się wydawać, że znaczenie emotikonów, jest identyczne dla wszystkich i w każdym kraju, istnieją pewne różnice. Niektóre wynikają z indywidualnej interpretacji nadawcy i odbiorcy, ale część z nich jest uwarunkowana kulturowo.

Makrama cz II - kontynuacja torebki

Utworzono: 20.04.2021

Przód i tył torebki jest już za nami, teraz zaczniemy przygotowywać klapę.

Jak nie dać się zwariować? Sprytne sztuczki mediów i reklamy – część 2

Utworzono: 21.04.2021

Środki masowego przekazu i reklama są od siebie silnie zależne. Mniej reklam to zagrożenie finansowe dla stacji nadawczych i czasopism. Atrakcyjne medium w postaci opiniotwórczej gazety codziennej to z kolei korzystny partner dla reklamodawcy. Dzisiejsza reklama jest raczej walką między producentami.