IV ZAWODY WĘDKARSKIE SŁUŻB MUNDUROWYCH O PUCHAR KOMENDANTA PLACÓWKI SG W HRUBIESZOWIE.

Utworzono dnia 19.09.2013

W dniu 7 września 2013 roku w Czumowie nad brzegiem rzeki Bug odbyły się IV Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Placówki SG w Hrubieszowie.
       Organizatorami tego cyklicznego i prestiżowego przedsięwzięcia byli: Komendant i funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie oraz Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego „Hrubieszów Miasto”.
       Wśród przybyłych gości byli przedstawiciele władz samorządowych, różnych instytucji, służb mundurowych oraz reprezentanci Polskiego Związku Wędkarskiego z Chełma, Zamościa i Hrubieszowa. W tegorocznych zawodach wędkarskich udział wzięło 136 osób. Uczestnicy startowali w pięciu kategoriach: VIP, senior, młodzież, dzieci oraz kategoria specjalna.
       Po raz pierwszy w historii zawodów wędkarskich w Placówce SG w Hrubieszowie wzięły udział osoby niepełnosprawne z Sekcji Olimpiady Specjalne - Polska WTZ - Kusy Hrubieszów.
       W ramach podziękowania - za umożliwienie udziału w zawodach - uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie wykonali statuetki ze szkła dla najmłodszych zawodników. Wspólne spędzenie czasu oraz współzawodnictwo przyczyniły się do wzajemnej integracji.
       Zawodnicy Sekcji Olimpiady Specjalne Polska - WTZ Kusy Hrubieszów w czasie IV Zawodów Wędkarskich Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Placówki SG w Hrubieszowie zajęli następujące miejsca:
      Kategoria specjalna:
             I miejsce - Bogusław Cisło
             II miejsce - Zbigniew Mieczan
             III miejsce - Sławomir Filipowicz
             IV miejsce - Daniel Talar

 

Czytaj więcej