Spotkanie z doradcą zawodowym

Utworzono dnia 15.10.2021

Dnia 13.10.2021r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w ramach rehabilitacji zawodowej i współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Hrubieszowie udali się na spotkanie z doradcą zawodowym. Spotkanie miało miejsce w „Gniecki Hotel & Restaurant” a tematem spotkania było „Promowanie postawy prozatrudnieniowej wśród uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej”. Ważnym celem było również  uświadomienie uczestnikom znaczenia pojęć związanych z zatrudnieniem i zapoznaniem się z oczekiwaniami obecnego rynku pracy.

Panie prowadzące spotkanie przedstawiły krok po kroku plan działania dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Zostały również omówione dokumenty niezbędne podczas poszukiwania zatrudnienia na zakończenie spotkania uczestnicy przeanalizowali „Barometr zawodów”, który przedstawiał profesje najbardziej popularne pod względem zatrudnienia, zawody deficytowe oraz te w których panuje równowaga.

Zwieńczeniem naszego spotkania z doradcami zawodowymi był słodki poczęstunek z zachęceniem do obopólnej współpracy instytucji.

 

 

 

 

Utworzono: 15.10.2021