Święto Matki i Dzień Otwarty w WTZ

Utworzono dnia 30.05.2022

   Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Szacunek i pamięć o każdej matce są wyrazem miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie dziecka. O matkach nie zapomnieli uczestnicy WTZ w Hrubieszowie 27 maja 2022r. zaprosili mamy na uroczyste obchody ich święta. Uczestnicy WTZ przygotowali krótką część artystyczną specjalnie dla mam i z przejęciem zaśpiewali okolicznościową piosenkę oraz recytowali wiersze.

  Zebranym matkom udzieliło się wzruszenie, zwłaszcza  w momencie składania przez nich podziękowań i życzeń z okazji tego wyjątkowego dnia.

   Po artystycznych występach nasi podopieczni pod kierunkiem terapeutki przyrządzili mięsne frykasy z grilla i podali swoim mamom własnoręcznie przygotowane sałatki. Cała impreza zorganizowana w altance WTZ, miała w ten sposób szczególny urok oraz kameralny charakter.

   Dzień Matki połączony był z Dniem Otwartym w WTZ. W tym dniu każdy, kto miał na to ochotę mógł nas odwiedzić, zobaczyć jak wygląda warsztat od wewnątrz, jak pracujemy, jakie, są pracownie a także porozmawiać z kadrą oraz obejrzeć nasze wytwory.

Utworzono: 30.05.2022