Strona główna

 

 

PODATKU DLA PSONI KOŁO W HRUBIESZOWIE

Każdy z państwa może wspomóc naszą działalność!
Przekazując 1% swojego podatku na:
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Hrubieszowie, ul. Górna 17.

Wpisując numer
KRS 0000162757 do swojej deklaracji podatkowej.
       Mając takie informacje Urząd Skarbowy przekaże wnioskowaną kwotę podatku na konto naszego Stowarzyszenia.

                                                                                                                       Dziękujemy!!

 

                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

Aktualności, strona 3 z 32

Biwak w Bieszczadach

Utworzono: 14.06.2022

5-8.06.2022r uczestnicy WTZ w Hrubieszowie wraz z opiekunami wybrali się na biwak w Bieszczady. Pole namiotowe zlokalizowane było przy szlaku turystycznym na Przysłup Caryński i Połoninę Caryńską.

Wystawa prac pracowni plastycznej w HDK

Utworzono: 14.06.2022

W miesiącu czerwcu z okazji jubileuszu 25 lecia placówki pracownia plastyczna pod kierunkiem terapeutki Bożeny Agneży przygotowała wystawę dorobku artystycznego uczestników,

Katarzyna Wierzchowska laureatką konkursu literackiego Radia SoVo

Utworzono: 08.06.2022

  Aby wziąć udział w konkursie należało wysłuchać audycji pt.: „O Księżycu co dobry dzień zapowiada” rozmowa z Łukaszem Andrzejczykiem autorem książki i umieścić pod audycją swój autorski wiersz na temat radia.

Leśna eskapada do Poleskiego Parku Narodowego

Utworzono: 08.06.2022

  Ostatniego dnia maja 2022 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego znajdującego się w powiecie włodawskim. Jak dowiedzieliśmy się z filmu, który po przyjeździe na miejsce obejrzeliśmy w sali kinowej Ośrodka Dydaktyczno-Administracyjnego w Urszulinie, Park ma prawie 10 tysięcy hektarów i został założony w 1990 roku, między innymi na obszarach wodno – błotnych.

 

Gniew – sprzymierzeniec czy wróg?

Utworzono: 30.05.2022

  Gniew jest przedłużeniem, kolejnym stadium chwilowej emocji, jaką jest złość. Złość powstaje w sytuacji konfrontacji z przeszkodą, doznania krzywdy lub zachowań przekraczających normy, które jednak można w jakiś sposób usunąć lub naprawić. Z drugiej strony jest zdrową emocją, pod warunkiem, że jest wyrażona w odpowiedni sposób i nikogo nie rani – takie jej wykorzystanie przyczynia się do dobrego samopoczucia i zachowania zdrowia psychicznego.

Święto Matki i Dzień Otwarty w WTZ

Utworzono: 30.05.2022

     Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Szacunek i pamięć o każdej matce są wyrazem miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie dziecka. O matkach nie zapomnieli uczestnicy WTZ w Hrubieszowie 27 maja 2022r.

NORDIC WALKING – PIERWSZE KILOMETRY ZA NAMI !!!

Utworzono: 09.05.2022

Grupa uczestniczek WTZ w dniu dzisiejszym postanowiła podjąć nowe dla Nas wyzwanie – odbył się pierwszy spacer z kijami nordic walking.

Wystawa na miejskim deptaku z okazji jubileuszu

Utworzono: 05.05.2022

W tym roku Warsztat Terapii Zajęciowej w Hrubieszowie obchodzi 25 lecie. Z tej okazji na deptaku miejskim w Hrubieszowie została przygotowana wystawa z działalności WTZ

Niepełnosprawni jako godni obywatele

Utworzono: 04.05.2022


Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych obchodzone są co roku 5 maja od lat 90.

Teatr Jednego Aktora z okazji 25-lecia WTZ

Utworzono: 04.05.2022

Nasi uczestnicy wykonali ukłon w stronę sztuki teatralnej i postanowili aktywnie uczcić srebrny jubileusz naszego Warsztatu inicjatywą „Teatru Jednego Aktora z okazji 25-lecia WTZ w Hrubieszowie”.