Strona główna

 

 

 

PODATKU DLA PSONI KOŁO W HRUBIESZOWIE

Każdy z państwa może wspomóc naszą działalność!
Przekazując 1% swojego podatku na:
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Hrubieszowie, ul. Górna 17.

Wpisując numer
KRS 0000162757 do swojej deklaracji podatkowej.
       Mając takie informacje Urząd Skarbowy przekaże wnioskowaną kwotę podatku na konto naszego Stowarzyszenia.

                                                                                                                       Dziękujemy!!


                                                                                                                                                                                                                            

 

Aktualności, strona 5 z 27

Znaczenie emotikon — jak wykorzystać je w komunikacji.

Utworzono: 20.04.2021

Dla młodego pokolenia są czymś tak oczywistym i znajomym, jak alfabet. Powszechnie używane w mediach społecznościowych, SMS-ach, a nawet w wyszukiwarce Google. Mowa oczywiście o emotikonach. W dzisiejszym artykule odpowiemy na najczęstsze pytania z nimi związane, takie jak, co oznaczają emotki, jaką funkcję pełnią, jak stosować je w komunikacji na portalach społecznościowych i dlaczego warto to robić.

Jak nie dać się zwariować? Sprytne sztuczki mediów i reklamy – część 1

Utworzono: 20.04.2021

W dobie światowej epidemii, wobec obowiązujących obostrzeń i ograniczeń dużo więcej czasu niż powinniśmy, spędzamy przed telewizorem, komputerem, czytając prasę. Wszędzie tam nachalnie atakują nas wszędobylskie i nachalne reklamy.

Ćwiczenie nazw drzew i krzewów

Utworzono: 20.04.2021

Dzisiaj poćwiczymy nazwy drzew i krzewów rosnących w naszym ogródku WTZ. Zapraszam.

TRENING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU CZ. 1.

Utworzono: 20.04.2021

Promienie słońca coraz częściej zaglądają nam do okiem, a długotrwałe siedzenie w domu nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Na pewno każdy z nas czeka, aby skorzystać ze słonecznej aury i wyruszyć z domu. Jest na to sposób, trening na świeżym powietrzu. Jeżeli wykonywaliście systematycznie proponowane ćwiczenia to jesteście znakomicie przygotowani do tego, aby aktywność fizyczną wykonywać na dworze.

Ćwiczenie nazw roślin ogrodowych - praca zdalna pracownia ogrodniczo - kwiatowa

Utworzono: 19.04.2021

Dzisiaj proponuję ćwiczenie, które pomoże utrwalić nazwy roślin, znajdujących się w naszym warsztatowym ogródku. Na początek przedstawiam dla przypomnienia nazwy i zdjęcia bylin i pnączy, które rosną w ogródku naszego WTZ. Po raz kolejny zachęcam do odwiedzania stron internetowych poświęconych tematyce ogrodniczej i do utrwalania w pamięci nazw najpopularniejszych lub swoich ulubionych roślin ogrodowych.

Praca zdalna pracownia umiejętności społecznych – Torebka z makramy

Utworzono: 19.04.2021

Chciałabym dziś zaproponować - Torebkę z makramy.

22 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ziemi

Utworzono: 22.04.2021

Corocznie na całym Świecie dnia 22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi czyli największe święto ekologiczne. W tym dniu ludzie na całym globie zastanawiają się nad tym co mogą zrobić dla naszej Planety, by żyło się nam lepiej, co można zrobić by jej mniej szkodzić.

10 najlepszych darmowych komunikatorów internetowych

Utworzono: 19.04.2021

Rozmowy tekstowe, głosowe, a także wideokonferencje. Udostępnianie zdjęć i innych plików. Bez opłat i często bez ograniczeń. Wszystko to dzięki darmowym komunikatorom internetowym.

Rola posiłków w ciągu dnia cz.1

Utworzono: 19.04.2021

Tempo współczesnego życia jest olbrzymie. Praca, zajęcia, obowiązki domowe pochłaniają prawie całą dobę. Ciężko jest znaleźć czas na spokojne zjedzenie posiłku. Jest to jednak niezwykle ważne nie tylko ze względu na zdrowie, ale również dobre samopoczucie oraz wygląd.

DBAMY O MIĘŚNIE RAMION – ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE

Utworzono: 19.04.2021

Często ramiona to najbardziej zaniedbana część ciała, ponieważ głównie przywiązujemy wagę do wyglądu mięśni brzucha, nóg i pośladków, zapominając o treningu mięśni ramion. Jeśli zaczniemy praktykować ćwiczenia wzmacniające, unikniemy odkładania się w tym miejscu cellulitu i tkanki tłuszczowej, a nasze ramiona będą silne i ładnie wyrzeźbione. Zastanawiacie się, jak  je wzmocnić w domu, nic prostszego, skorzystajcie z poniższych ćwiczeń, myślę, że będą  świetnym pomysłem na początek. Wbrew pozorom wystarczy kilkanaście minut dziennie i parę ćwiczeń.